koruyucu ve onarıcı, güvenli yeni formül

Genel Özellikler

Blecoo Pişik Önleyici Krem’in yeni nesil formülünde 4 etki bir arada:

Pişik önleyici, cilt nemlendirici ve yenileyici etkileri tek bir formülde buluşturmak üzere hazırlanan Blecoo pişik giderici etkileri olduğu yayınlananetken maddeler de içeriyor.

Buğday rüşeym yağı ve zeytinyağının yanısıra papatya ekstraktı ve doğal balmumu gibi doğa mucizeleri ile desteklenen yeni nesil pişik önleyici kremboyar madde, toksik bileşen ve sentetik parfüm içermiyor.

 

Kısaca…

  • Pişik önleyici etki
  • Pişik giderme etkisi olduğu yayınlanan etken maddeler
  • Nemlendirici etki
  • Cilt yenileyici etki

Yepyeni ve bebekler için çok güvenli bir formülde buluştu

 

Etkileri

Buğday rüşeym yağı ve Aloe Vera yaprağı ekstresinin birlikte kullanıldıklarında benzer bitkisel nemlendiricilere göre daha yüksek nemlendirici etkisi olduğu yayınlanmıştır. Buğday rüşeymi yağında bulunan Squalene derideki çoklu doymamış lipidlerin ana bileşeni olarak takviye edici etkiye sahiptir. Bal, lanolin ve zeytinyağı ile birleştirilerek kullanıldığında yanık tedavisinde dahi etkin iyileştirici ve enfeksiyondan koruyucu etkileri yayınlanmıştır.

Shea yağının anti-enflamatuar ve analjezik etkisi üzerine yapılan araştırmalar yeni nesil tedavi edici maddeler arasında sınıflanması gerektiğini göstermiştir.

Papatya ekstraktı ile yapılan klinik deneyler ve yayınlanan makaleler antibakteriyel, antioksidan ve cilt iyileştirici etkilerini bilim dünyasına tanıtmıştır.

Blecoo, bileşimindeki diğer maddelerin de katkıları ile:

  1. Pişik oluşumunun önlenmesine,
  2. Oluşmuş pişiğin giderilmesine,
  3. Cildin dengeli ve kaliteli biçimde nemlendirilmesine,
  4. Etkisi 72 saate süren bariyer oluşturmaya,

destek olan yeni nesil pişik önleyici kremdir.

 

Güvenlik

Blecoo Pişik Önleyici Krem, Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Araştırma ve Üretim Birimi’nin uluslararası kalite sertifikalarına sahip laboratuvar ve tesislerinde GMP standartlarında üretilmektedir.

İçeriğinde paraben, boyar madde, sentetik parfüm ve herhangi bir toksik bileşen bulunmamaktadır.

Blecoo Pişik Önleyici Krem’in güvenlik ve test raporlarını incelemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İçindekiler

Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Zinc Oxide, Glycerin, Panthenol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Beeswax (Cera Alba), Lanolin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Magnesium Sulfate Heptahydrate, Acrylates, Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Olus Oil, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Oil, Squalene, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Hypericum Perforatum Oil, Ethylenediaminetetraacetic Acid, Butylated Hydroxytoluene, Benzalkonium Chloride